Stowarzyszenie Smartness

Stowarzyszenie Smartness
Stowarzyszenie Smartness
Klient
Stowarzyszenie Smartness
Link

Case study

Pełna obsługa graficzna – zarówno bezpośrednio samego Stowarzyszenia, jak i poszczególnych wydarzeń kulturalnych przez niego organizowanych. Tworzyliśmy logo i materiały promocyjne dla takich projektów jak: Books Travel, Batyskaf Festiwal, Odjazdowy Bibliotekarz, Ofensywa Teatralna i Gramy dla Orkiestry w ramach finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Dla poszczególnych projektów realizowaliśmy:

Projekt i wydruk kartki świątecznej dla Stowarzyszenia Smartness, z którym nasza firma bardzo blisko współpracuje przy okazji promocji przedsięwzięć kulturalnych. Projekt i wydruk plakatu promującego Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.
Pracownicy naszej firmy aktywnie włączają się w organizację poznańskiego finału tej dorocznej akcji charytatywnej.
Projekt plakatu oraz ulotek dla poznańskiej oraz kórnickiej edycji Odjazdowego Bibliotekarza. Przygotowanie spotów reklamowych wyświetlanych na monitorach komunikacji miejskiej.
Odjazdowy Bibliotekarz to akcja, w której bibliotekarze, czytelnicy i miłośnicy książek oraz rowerów, przejeżdżając przez miasto lub okolicę, mogą przyjemnie i aktywnie spędzić wiosenne popołudnie w gronie osób o podobnych pasjach.

Efekt

Każde z wydarzeń cieszyło się zainteresowaniem na miarę swego rozmachu, co dla organizatora równało się z sukcesem. Zawsze dokładaliśmy starań, aby przygotowywane przez nas materiały były czytelne, przyciągające wzrok i estetyczne – tak, by wpierw zainteresować, a później zachęcić do udziału potencjalnych uczestników.
Projekt i wydruki materiałów promocyjnych wydarzeń kulturalnych organizowanych przez Stowarzyszenie Smartness

Kontakt

Zadzwoń

+48 601 662 039

Przyjdź

ul. Unii Lubelskiej 3/705
61-249 Poznań
NIP: 777-299-98-69

Daj numer - oddzwonimy do Ciebie z ofertą

Nasi kreatywni opiekunowie skontaktują się z Tobą i razem znajdziemy kierunek wizerunku dla Twojej marki.